14.9.2013

14. září 2013 v 18:17 | L. |  my life
Ahoj... Dneska supeeeeer! Držím se celý den! Po těch týdnech žraní jsem v to upřímě ani nedoufala! Tímhle se akorát potvrzuje to, že zdravé hubnutí není nic pro mě. Jsem kráva, že jsem to té doktorce vyklopila... Myslela jsem, že se vše změní, ale akorát jsem si přihoršila. Hlavně, že jsem byla tak štastná, že to někomu můžu říct. Teď toho lituju... Ke konci září mám ještě jednu kontrolu, do té doby musím vymýšlet jídelníček, s tímhle jí tam nemůžu přijít.

Dneska večer možná půjdeme s přítelem za kamarády. Achjo, zase všechny holky šíhlý a já jediná tlustá bečka. Dám si jen cc zero, nebudu ani alkohol a jíst taky nebudu. NIC! Holky ráno jsem stoupla po dlouhé době na váhu a málem jsem omdlela. Měla jsem chuť už nic nepozřít, ale nechtěla jsem riskovat zkrat a přežer. Takovou váhu jsem nikdy v životě neměla. Nikdy. Tohle je nejvyšší v životě. Chvilku jsem si pobrečela, když tu přítel nebyl... Jako to ani nebudu psát. Možná někdy později, až jí mít nebudu..... a dneska ještě to posezení....

EDIT: Holky jsem kráva, pizda, káča a nevím co ještě! Sežrala jsem toasty s nutellou - vůbec nechápu, proč jí tu máme- a ještě jsem si udělala toasty s hermelínem! Šla jsem to zkusit vyzvracet, ale moc toho ven nešlo (neumím sama od sebe zvracet a čím víc se snažím, tím menší mám dávivý reflex). Nemůžu si ani udělat čaj z listů senny, protože jdeme za těma kamarádama a j bych to u nich nerada celý pros*ala! Dávám si aspoň silnej zelenej čaj.... To je hrůza... Navždy zůstanu špekounem.... :(Tady je jídelníček na zítra, bude to podobné jako dneska:


Snídaně:3 sušenky bebe rodinné kakaové + káva s mlékem (100ml mléka) 138 kcal
Svačina:kiwi 44 kcal
Oběd:polévka z pytlíku + 2 celozrný toasty 206,42 kcal
Svačina:kus okurky 30,4 kcal
Večeře:nízkotučný ovocný jogurt 103,52 kcal
Celkem kcal:522,32 kcal
 


Komentáře

1 Eve Eve | E-mail | Web | 15. září 2013 v 9:20 | Reagovat

Moc hezké. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama