Už vím

3. října 2011 v 23:00
Už vím, co přesně mi chybí. Když člověk vyrůstá a následně žije v průměrnosti, snadno zapomene na to, co že mu to vlastně chybí. Už asi týden nad tím přemýšlím a polemizuji. Je to moje nevyřáděnost? Ne, byla jsem na dvou chlastačkách s kamarády, skvěle jsem se bavila, ale pořád tam něco chybělo. Málo mi platí v práci? Ani bych neřekla, vzhledem k tomu, že mám finance na to se odstěhovat od rodičů a ještě si vybírám, ale peněz taky není nikdy dost. Pořád to není ono, co mi nevyhovuje. Kamarádi? Paráda, je okolo mě spousta dobrých známých a pár lidí, kterým opravdu mohu důvěřovat a spolehnout se na ně. Co mi to tu ksakru chybí?!

Všímáte si, že je to v podstatě celkem obyčejný, zdánlivě spokojený a šťasný život? On vskutku je, ale za svých dvacet let života na tomto světě jsem se nesetkala s tím, že bych byla středem pozornosti. Nelákám moc pozornosti, a aby se tak stalo musím se sakra snažit. Ale stejně je to vždy jen na chvíli a to díky nějakému skutku, který udělám a ne díky mojí osobností.

Párty? Těch už mám po krk. Jak jsem už řekla, zaujmu jen na chvíli, max nějakým pěkným hadříkem, co mám na sobě a dál? Nic moc postava, tím pádem po chvíli padá i všechna doposavadní snaha vypadat hezky... Plat? Je fajnový na dvacetiletou holku asi nadprůměrný. A ano, kolegové užasnou, když se mi podaří splnit těžký úkol, ale vždy je nade mnou někdo kdo v té mojí situaci byl lepší, kdo je nyní lepší, kdo bude lepší... Společnost známých? Ano mají rádi tu naší malou L., ale nejsem lídrem... Nejsem ta, co umí bavit, jsem ta co se nechává bavit...

Už jsem doma zlatíčka. Jsem doma týden, hubnu, a jím jen čerstvou stravu a pořád hubnu... Alespoň, že v tomhle jsem sama pro sebe nejlepší...

Už totiž vím, co chci, chci abych všem utkvěla v paměti jako ta nejštíhlejší, nejúspešnější a taky alespoň trochu zábávná!

PROSTĚ NEJLEPŠÍ!
 


Komentáře

1 unique.exception unique.exception | Web | 4. října 2011 v 20:56 | Reagovat

hm hm veľmi filozoficky ladený článok, páči sa mi.

ani ja som nikdy nebola stred pozornosti, tiež som tá, ktorá sa neháva baviť..párty mám už tiež dosť.. až na to, že nezarábam, ešte študujem..

a načo si teda prišla v závere? čo si usúdila? čo ti chýba?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama